Nemokamas pristatymas visoje svetainėje
Nemokamas pristatymas visoje svetainėje
Mano krepšelis

image
SKU :

Patvirtinus pirkinius, jums bus nurašyta užsakymo suma.

Rezervacijoje


Bendra kaina) 0,00 €

Pateikite užsakymą Tęsti apsipirkimą

Išorinė žaliuze

Balkonas ar terasa? Raskite tentą, kuris leis mėgautis lauko erdve ištisus metus. Tentas yra paprasčiausias montuojamas apsaugos nuo saulės sprendimas, pasižymintis patikimu ilgaamžiškumu. Siūlome platų … Skaityti daugiau

Balkonas ar terasa? Raskite tentą, kuris leis mėgautis lauko erdve ištisus metus. Tentas yra paprasčiausias montuojamas apsaugos nuo saulės sprendimas, pasižymintis patikimu ilgaamžiškumu. Siūlome platų žaliuzių asortimentą, skirtą jūsų lauko erdvei pagerinti, kartu suteikdami stilių, funkcionalumą ir apsaugą. Atraskite mūsų įvairų išorinių žaliuzių katalogą, pritaikytą visiems poreikiams. Nesvarbu, ar ieškote maksimalios apsaugos nuo saulės, atsparumo oro sąlygoms ar rafinuotos estetikos, mes turime jums puikų sprendimą. Mūsų ištraukiamos žaliuzės, siūlančios universalumą ir praktiškumą, puikiai prisitaiko prie skirtingų erdvės konfigūracijų. Jie leidžia sukurti tamsesnį kampą pagal poreikį ir lengvai atsitraukti, kad išnaudotumėte visas saulės teikiamas galimybes. Mūsų rankinės markizės, šarnyrinės ir lengvai sulankstomos be įžeminimo, išryškins jūsų namo ar buto fasadą. Raskite savo pigias išorines roletus internete. Cazeboo siūlo įvairių dydžių audinių ir spalvų, nesvarbu, ar jums reikia markizės terasai ar balkonui. Su mūsų lengvai montuojamomis išorinėmis žaliuzėmis sukurkite mažą kampelį šešėlyje arba nematomoje vietoje. Universalūs Cazeboo gaminiai gali būti naudojami kaip langų markizės, taip pat kaip terasos pastogės sprendimai. Pristatomas rinkinio pavidalu, rasite viską, ko reikia (pridedami priedai), kad galėtumėte akimirksniu surinkti ir sumontuoti gaminį, nes mūsų išsamios surinkimo instrukcijos. „Cazeboo“ yra garbės taškas pasiūlyti jums neprilygstamas markizės kainas su garantuota kokybe.

FiltraiVisi produktai kategorijoje

209 €

 • Rankinis vientisas tentas
 • Aukštos kokybės pilka drobė 320g/m²
 • UV50+ apsauga nuo saulės
 • Lengva atidaryti ir uždaryti
Pristatymas nuo 24/06 iki 28/06
209 €

 • Rankinis vientisas tentas
 • Aukštos kokybės smėlio spalvos drobė 320g/m²
 • UV50+ apsauga nuo saulės
 • Lengva atidaryti ir uždaryti
Pristatymas nuo 24/06 iki 28/06
269 €

 • Rankinis vientisas tentas
 • Aukštos kokybės pilka drobė 320g/m²
 • UV50+ apsauga nuo saulės
 • Lengva atidaryti ir uždaryti
Pristatymas nuo 24/06 iki 28/06
269 €

 • Rankinis vientisas tentas
 • Aukštos kokybės smėlio spalvos drobė 320g/m²
 • UV50+ apsauga nuo saulės
 • Lengva atidaryti ir uždaryti
Pristatymas nuo 24/06 iki 28/06

Mūsų patarimai

Tentas leidžia apsaugoti jūsų išorę be didesnio mūro. Tačiau tikriausiai galvojate, kaip išsirinkti tinkamą, todėl mes jums padėsime! Renkantis savo išorinę markizę reikia atsižvelgti į … Skaityti daugiau

Tentas leidžia apsaugoti jūsų išorę be didesnio mūro.
Tačiau tikriausiai galvojate, kaip išsirinkti tinkamą, todėl mes jums padėsime!
Renkantis savo išorinę markizę reikia atsižvelgti į keletą punktų, pirmas esminis kriterijus, kurį reikia įvertinti – drobės medžiaga.
Cazeboo jums siūlo išorinių poliesterio žaliuzių modelius, kurie ilgainiui yra atsparūs saulės spindulių poveikiui. Tai madinga medžiaga, siūlanti platų spalvų pasirinkimą ir kurią, svarbiausia, lengva prižiūrėti.

Kad kasdienis naudojimas būtų patogus, būtina, kad roletą būtų lengva valdyti.
Mūsų išorinėse žaliuzėse naudojamos aukštos kokybės rankinio atidarymo sistemos, leidžiančios drobę išvynioti akimirksniu ir su minimaliomis pastangomis.

Siekiant užtikrinti markizės ilgaamžiškumą, rekomenduojama reguliariai nuvalyti dulkes, kai audinys visiškai išdžiūvo. Ši praktika apsaugo nuo galimo šarnyrinių rankų girgždėjimo, kurį dažnai sukelia susikaupę nešvarumai. Be to, kasmetinis mechanizmo ašių tepimas yra būtinas tinkamam jo veikimui.

Kalbant apie valymą, kartą per metus plauti muiluotu vandeniu yra daugiau nei pakankamai. Primygtinai rekomenduojama nenaudoti ploviklių, išskyrus specialiai sukurtas išorinėms drobėms. Jei drobė gerai atspari drėgmei, geriau nemontuoti drobės, kai ji drėgna, kad nesusidarytų pelėsis.

Pristatymas
5/9 dienų

Saugūs mokėjimai

Nemokamas pristatymas

Bekontaktis
pristatymas

Saugus mokėjimas

Visa
Mastercard
PayPal
ApplePay
GooglePay

Sveiki atvykę į „Cazeboo“!

Šiuolaikinės lauko įrangos, ypač terasų ir sodo dangų, pardavimo internetu specialistas „Cazeboo“ yra garbės taškas pasiūlyti jums išsamų pasiūlymą, kuris padidins jūsų eksterjero vertę pagal naujausios rinkos tendencijos itin konkurencingomis kainomis!

Kokybė už tinkamą kainą! Tai yra Cazeboo šūkis!

Visi mūsų gaminiai buvo sukurti ir suprojektuoti kaip komplektas.
Lengvai ir greitai sumontuoti, patiems surinkti Cazeboo pavėsines, pavėsines ir stogines automobiliui bus tikras vėjas .

Visi mūsų modeliai buvo sukurti taip, kad būtų suderintas saugumas ir estetika.

Cazeboo siūlo pasirinkimą, kad atitiktų visus jūsų norus ir reikalavimus: drobinė pavėsinė, bioklimatas, sodo pavėsinė , stoginė, kioskas, ...
„Cazeboo“ daroma viskas, kad jūs patenkintumėte!
Taip pat atraskite visus mūsų priedus, skirtus jums tinkamam eksterjerui: bus pasiūlyta drobė ir atsarginės stogo dalys, kad jūsų projektas būtų tobulas .

Siekdami palengvinti pasirinkimą, visuose mūsų gaminių lapuose turite visą techninę informaciją, išsamų gaminio aprašymą, taip pat vaizdinę situaciją.

Mokėjimai yra saugūs, o pristatymas nemokamas, todėl pasinaudokite ir laimingo apsipirkimo!

contact_button
contact_button
Sveiki
ir sveiki atvykę į Cazeboo.lt
Turite klausimų? Mes galime jums padėti. Pasakykite mums, kaip norėtumėte, kad su jumis susisiektų.

Palikite mums žinutę!
Jei nesate pasiekiamas telefonu, atsiųsime jums el. laišką, kad surastume jums tinkantį laiko tarpą.
 
 
Į jūsų prašymą buvo atsižvelgta

Mūsų komanda susisieks su jumis per 48 valandas telefonu arba el. paštu.

Dėl informacijos su jumis bus susisiekta paslėptu numeriu.
Aptikta klaida!